03.02.2014 11:21

Siguldietis – Latvijas absolūtais čempions badmintonā

Siguldietis – Latvijas absolūtais čempions badmintonā Siguldas badmintona klubs

Siguldas badmintona kluba pārstāvis Kārlis Vidass Latvijas čempionātā uzvarējis gan vienspēļu turnīrā, gan abos dubultspēļu turnīros.

Vīru vienspēļu turnīrā pēc uzvarām pirmajās trijās kārtās K. Vidass pusfinālā pārspēja savu partneri pāru cīņās Gunti Lavrinoviču 21:11, 21:13, bet finālā sīvā cīņā pārspēja Reini Kraukli 23:21, 20:22, 21:15. Mačā par trešo vietu G. Lavrinovičs piekāpās Edijam Līviņam 21:16, 8:21, 11:21 un finišēja ceturtajā vietā. Savukārt spēlē par 5.–6. vietu divu siguldiešu savstarpējā cīņā Artūrs Akmens uzvarēja Didzi Gurecki 21:12, 21:18.

Vīru dubultspēļu pusfinālā savā starpā tikās divi Siguldas dueti – G. Lavrinovičs un K. Vidass ar 21:13, 21:19 pārspēja Kristapu Jāni Gulbi un Teodoru Kerimovu. Finālā Guntis un Kārlis triju setu cīņā pārspēja rīdziniekus Ediju Līviņu un Tomu Preinbergu 22:20, 15:21, 21:18, bet Gulbis un Kerimovs spēlē par bronzas medaļām vinnēja Reini Kraukli un Niku Podosinoviku 21:23, 21:16, 21:10.

Pirmo vietu Kārlis Vidass izcīnīja arī jaukto dubultspēļu turnīrā pārī ar Moniku Radovsku. Finālā viņi pārliecinoši ar 21:6, 21:16 pieveica Tomu Preinbergu un Aļesju Hodakovsku. Trešajā vietā mārupiete Aija Pope kopā ar Ediju Līviņu, kuri "mazajā finālā" pārspēja siguldiešus G. Lavrinoviču un Jekaterinu Romanovu 15:21, 21:10, 21:18.

Siguldas badmintona kluba pārstāvei Monikai Radovskai Latvijas čempionātā vēl divas godalgas. Dāmu vienspēļu finālturnīrā, kas aizritēja pēc viena apļa sistēmas, četrām labākajām badmintonistiem tiekoties katrai ar katru, viņa vienīgo uzvaru guva pār J. Romanovu (21:16, 21:18) un izcīnīja bronzu.

Savukārt dāmu dubultspēlēs, Monikai un Jekaterinai apvienojot spēkus, viņas kļuva par Latvijas vicečempionēm, finālā piekāpjoties vienspēļu turnīra pirmo divu vietu ieguvējām Kristīnei Šeferei un Ievai Popei 11:21, 18:21.