02.02.2014 15:21

Stopiņu handbolistes pieveic čempiones, salaspilietes zaudē pēdējā sekundē

Stopiņu handbolistes pieveic čempiones, salaspilietes zaudē pēdējā sekundē Latvijas Handbola federācija

Latvijas dāmu handbola virslīgas čempionātā Stopiņu novada dāmu komanda izcīnījusi kārtējo uzvaru, bet Salaspils sporta skolas vienība nenosargāja vismaz punktu cīņā ar vicelīderiem.

Jau trešo reizi sezonā Stopiņu NHK handbolistes uzvarējušas pašreizējās čempiones Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas komandu, turklāt šoreiz ļoti pārliecinoši – 38:22 (17:11). Uzvarētājām 16 vārtus guva Elita Ekkerte, kura nu tikai par trim precīziem metieniem atpaliek no turnīra rezultatīvākās spēlētājas dobelnieces Lauras Ņeverovskas. Septiņas reizes bumbu LSPA vārtos raidīja Elza Seržante.

Turnīra tabulā Stopiņu handbolistes ar 12 uzvarām 12 spēlēs par četriem punktiem apsteidz Ludzas sporta kluba "Latgols" komandu, kas svētdien dramatiskā cīņā viesos uzvarēja priekšpēdējā piektajā vietā esošo Salaspils sporta skolas komandu 25:24 (14:11).

Salaspilietes mača pirmajās 12 minūtēs nonāca zaudētājās 2:10, taču pamazām starpību deldēja un otrā puslaika vidū panāca izlīdzinājumu 18:18. Vēl sākoties pēdējai minūtei, rezultāts bija neizšķirts, turklāt bumba bija mājinieču rīcībā, taču viņas savu iespēju neizmantoja un pēdējā sekundē ielaida izšķirošos vārtus. Rezultatīvākā ar sešiem vārtiem laukuma saimnieču rindās bija Dace Potapova.

Jau 11. neveiksmi 13 spēlēs vīru virslīgas turnīrā piedzīvojuši Stopiņu NHK handbolisti, šoreiz viņiem nebija īstu argumentu cīņā Ulbrokā pret handbola klubu "Ogre" – 19:31 (8:17). Andris Lazda mājinieku labā guva astoņus vārtus.

Turnīra tabulā stopiņieši ar četriem punktiem ieņem pēdējo desmito vietu.