01.02.2014 20:04

Pierīgas jaunie vieglatlēti starp labākajiem Rīgas čempionātā

(1 balsojums)

Rīgas jaunatnes čempionāts vieglatlētikā, kas divas dienas norisinājās divās vecuma grupās, piedalījās arī jaunie sportisti no Siguldas, Salaspils un Ķekavas.

Sacensībās jauniešiem (1997./98. g. dz.) pirmo vietu 1500 metru skrējienā izcīnīja Siguldas sporta skolas audzēknis Toms Ķēdis. Viņš finišēja pirmais pēc četrām minūtēm un 35,35 sekundēm.

Siguldiešiem šajā vecuma grupā vēl arī divas otrās vietas. 800 metru distancē Rīgas vicečempiona titulu ieguva Edgars Daugulis (2:08,90), bet lodes grūšanā – šķēpa metējs Ričards Griezītis (14,89 metri). Ceturtais lodes grūšanā bija Kristaps Geks no Ķekavas novada sporta skolas (12,68 m).

Sacensībās jaunietēm trešajā vietā 60 metru skrējienā ierindojās ķekaviete Sindija Bukša, kurā finālā finišēja pēc 8,25 sekundēm. Uzvarētājai Beatrisei Upeniecei viņa zaudēja sekundes divas desmitdaļas. Sindija startēja arī 200 metru distancē un priekšsacīkstēs uzrādīja labāko rezultātu (27,58 s), diemžēl finālā viņa bija spiesta izstāties.

Zēnu (1999./2000. g. dz.) konkurencē trešo vietu 60 metru sprintā izcīnīja Emīls Elksnītis no Salaspils sporta skolas – 7,78 sekundes priekšsacīkstēs un 7,76 sekundes finālā. Septītais šajā distancē bija siguldietis Reinis Rocēns (7,93 s).

Pierīgas jaunajiem sportistiem vēl arī divas piektās vietas – Kristapam Bruneram no Siguldas 800 metru skrējienā (2:21,79) un salaspilietim Gatim Saulītim augstlēkšanā (1,66 m).