30.01.2014 15:29

Ķekavieši laureāti mākslas vingrošanā, karatē un basketbolā

Ķekavieši laureāti mākslas vingrošanā, karatē un basketbolā Ķekavas novada sporta skola

Novada sportisti jaunajā gadā plūc laurus, piedaloties dažādu līmeņu sacensībās gluži atšķirīgos sporta veidos, liecina Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūras informācija.

Horvātijā notikušajā "Grand Prix" turnīrā karatē, kurā startēja 27 valstu sportisti, Latvijas komandas sastāvā sacensībās vecuma grupā līdz 21 gadam svara kategorijā līdz 68 kilogramiem piedalījās Nikolajs Bodrovs. Viņš aizvadīja piecas cīņas, kurās svinēja četras uzvaras, vienīgo zaudējumu piedzīvoja vienaudzim no Bosnijas un izcīnīja trešo vietu un bronzas medaļu.

Ogrē notikušas mākslas vingrošanas sacensības "Sniegpārsliņas kauss" vairākās vecuma grupās. Ceturtās sporta klases jaunākajā grupā (2004. g. dz.) vingrojumā ar vālītēm un ar vienu priekšmetu pēc izvēles pirmo vietu izcīnīja Ķekavas novada sporta skolas Baložu nodaļas pārstāve, treneres Irinas Zambžickas audzēkne Jana Ašmenska.

Vēl vienu godalgu otrajā sporta klasē 2006. gadā dzimušajām meitenēm ieguva Nikola Jēkabsone, kura ierindojās otrajā vietā, bet C grupā trešo vietu ieņēma Ruta Rēzija Auzniece, kuras treneres ir Vita Mikitanova un Aina Ancīte.

Visbeidzot Ķekavas vidusskolas zēnu komanda trenera Andra Eglīša vadībā izcīnījusi pirmo vietu Zemgales reģiona un Starpnovadu sporta spēļu basketbola turnīrā "Oranžā bumbā". Komandā spēlēja Rihards Ozoliņš, Patriks Dauburs, Mārtiņš Šteins, Mārtiņš Avotiņš, Jēkabs Tomsons, Eduards Erviks, Verners Razgalis, Aleksis Grīnbergs, Adriāns Stankēvičs un Haralds Grauveiss.