29.01.2014 14:52

Siguldas skrējējai Latvijas čempionāta bronza

Siguldas skrējējai Latvijas čempionāta bronza arhīvs

Estere Vīksna ierindojusies trešajā vietā 1000 metru skrējienā Latvijas jaunatnes čempionātā C vecuma grupā 2001./02. gadā dzimušajiem sportistiem.

Rīgas sporta manēžā notikušajās sacensībās Siguldas sporta skolas audzēkne finišēja pēc trim minūtēm un 32,00 sekundēm. Ātrākas par Esteri bija tikai Enia Tīna Šusta no Iecavas sporta skolas "Dartija" (3:21,50) un dobelniece Laura Laimiņa (3:24,14).

Latvijas jaunatnes C grupas čempionātā startēja vēl vairāki Pierīgas novadu jaunie vieglatlēti.

Vislabāk no viņiem veicās Salaspils sporta skolas audzēknim Akselam Blankam, kurš 1000 metru skrējienā ieņēma piekto vietu (3:20,39). Cits salaspilietis Sandis Dzenītis ierindojās 11. vietā 300 metru skrējienā (48,75 sekundes) un tāllēkšanā (4,26 metri).

Latvijas jaunatnes čempionāti vieglatlētika B un A grupās notiks attiecīgi 8. un 9., kā arī 14. un 15. februārī Kuldīgā.