26.01.2014 13:29

Stopiņu handbolistiem kārtējā uzvara un kārtējais zaudējums

Stopiņu handbolistiem kārtējā uzvara un kārtējais zaudējums Krišjānis Grantiņš

Latvijas handbola virslīgas turnīros Stopiņu novada handbola komandas (NHK) atrodas pretējos polos – dāmas pirmajā, vīri pēdējā vietā.

Stopiņu NHK handbolistes vienpadsmito uzvaru pēc kārtas svinēja, otro reizi nedēļas laikā sagraujot Salaspils sporta skolas komandu, šoreiz 47:15 (21:8). Zīmīgi, ka pēdējās 17 minūtēs Latvijas vicečempiones guva 16 vārtus, bet salaspilietes tikai vienus. Abu komandu pirmajā savstarpējā spēlē nedēļu iepriekš Salaspilī stopiņietes uzvarēja 51:17.

Uzvarētāju labā Ivita Asare guva 13, Elza Seržante 11, Elita Ekkerte astoņus un Lana Nikolajeva septiņus vārtus. Salaspils komandas rindās rezultatīvākā ar pieciem vārtu guvumiem bija Dace Potapova.

Stopiņu NHK tuvākās sekotājas turnīra tabulā Ludzas klubu "Latgols" apsteidz par četriem punktiem. Salaspils sporta skolas komandai ir četri punkti 12 mačos un priekšpēdējā piektā vieta.

Vīru virslīgas spēlē turnīra pastarīši Stopiņu novada handbolisti godam turējās pret vicelīderiem "Celtnieks"/LSPA komandu, tomēr piedzīvoja zaudējumu 20:26 (11:15). Izšķirošais izrādījās īss brīdis otrā puslaika sākumā, kad studenti, gūstot piecus vārtus pēc kārtas, panāca 23:14 pārsvaru. Stopiņu komandas labā Renārs Čerņevskis iemeta septiņus un Andris Lazda piecus vārtus.

Stopiņieši 12 spēlēs guvuši divas uzvaras un turnīra tabulā ir pēdējā desmitajā pozīcijā.