24.01.2014 23:12

BK "Sigulda" sagādā līderiem otro zaudējumu sezonā

(1 balsojums)

Tomam Bitītim nodemonstrējot izcilu precizitāti tālmetienos, Siguldas basketbolisti Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas līdervienību spēlē viesos revanšējas Salacgrīvas komandai.

Abu klubu pirmā apļa spēlē Siguldā uzvaru ar 16 punktu pārsvaru guva salacgrīvieši, un tas, protams, veicināja siguldiešu vēlmi atbildes mačā revanšēties.

Cīņas sākums viņiem gan lāgā neizdevās – pirmās ceturtdaļas vidū jau 13:21. Taču dažu minūšu laikā mājinieki tika panākti, un līdz pat trešās ceturtdaļas izskaņai laukumā ritēja spēkos līdzvērtīgu sāncenšu cīņa. Tad BK "Sigulda" basketbolistiem izdevās izšķirošais 14:1 izrāviens, pēc kura viņi iekrāto pārsvaru (82:66) vairs neatdeva – beigās 97:82.

Nospēlējot laukumā visas 40 minūtes, siguldiešu līderis Toms Bitītis guva 36 punktus, realizējot deviņus no desmit trīspunktu metieniem (!), turklāt vēl arī izdarīja desmit rezultatīvas piespēles, izcīnīja sešas atlēkušas bumbas un pārķēra piecas pretinieku piespēles, sasniedzot atkārtotu otru augstāko efektivitātes koeficientu vienā spēlē šajā LBL3 sezonā (42).

Ar 20 gūtiem punktiem Tomam uzbrukumā piebalsoja Raimonds Rudzāts, pa 11 punktiem guva Ingars Danbergs un Ilmārs Cīrulis.

LBL trešās divīzijas turnīra tabulā ar 14 uzvarām un diviem zaudējumiem pirmo vietu dala Saulkrastu un Salacgrīvas komandas. Tikpat uzvaru, taču viena aizvadīta spēle vairāk ir siguldiešiem. 12 uzvaras 16 spēlēs ir RTU basketbolistiem, bet piektajā vietā ar 12 panākumiem 17 mačos ir Carnikavas komanda, kas pirmdien savā laukumā uzņems Iecavas klubu "Dartija".