23.01.2014 13:48

Pierīgas vieglatlēti spēkojas ar rīdziniekiem

Pierīgas vieglatlēti spēkojas ar rīdziniekiem arhīvs

Sporta skolas "Arkādija" rīkotajās sacensības vieglatlētikā telpās jauniešiem divās vecuma grupās godalgotas vietas ieguvuši jaunie sportisti no Sigulda, Ķekavas un Salaspils.

Rīgas Sporta manēžā notikušajās sacensībās vecākajā A grupā (1997./98. g. dz.) lielākos panākumus guva Ķekavas novada sporta skolas audzēkne Sindija Bukša, kura izcīnīja pirmo vietu 300 metru skrējienā (44,74 sekundes) un ierindojās trešajā vietā 60 metru sprintā (8,22 s), finālā uzvarētājai Beatrisei Upeniecei no Rīgas zaudējot 0,18 sekundes. Septīto vietu 300 m distancē ieņēma Adrija Pelēce no Siguldas sporta skolas (48,40 s).

Šajā pašā grupā jauniešiem otrajā vietā 1000 metru skrējienā ierindojās siguldietis Edgars Daugulis (2:47,61), kurš no uzvarētāja aizkrauklieša Aivja Laiviņa atpalika par 0,80 sekundēm. Vienu vietu aiz godalgoto pjedestāla lodes grūšanā palika Kristaps Geks no Ķekavas sporta skolas (13,08 m).

B vecuma grupā (1999./2000. g. dz.) Pierīgas jaunajiem vieglatlētiem divas medaļas. 60 metru skrējiena finālā salaspilietis Emīls Elksnītis uzrādīja tādu pašu rezultātu kā uzvarētājs Raivis Porietis no Jūrmalas (7,70 s), tomēr ierindojās otrajā vietā. Vicečempiona tituls arī Kristapam Bruneram no Siguldas 1000 metru distancē (3:03,77), kurā piekto vietu ieņēma vēl viens siguldietis Pauls Daugulis (3:08,54).

Piektās vietas izcīnīja salaspilietis Gatis Saulītis augstlēkšanā (1,65 m) un mārupiete Ieva Emīlija Zālīte 300 metru skrējienā (48,12), bet Salaspils sporta skolas kvartets Kristīne Aduke, Laura Nikolajeva, Lolita Belova un Madara Gabrāne finišēja ceturtajā pozīcijā 4x160 metru stafetes skrējienā meitenēm (1:47,27).

Latvijas jaunatnes čempionāti vieglatlētika B un A grupās notiks attiecīgi 8. un 9., kā arī 14. un 15. februārī Kuldīgā.