22.01.2014 19:50

Pierīgas basketbola trijotnei uzvaru "hettriks"

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas turnīrā pie kārtējiem panākumiem tikušas Saulkrastu, Siguldas un Carnikavas komandas, nostiprinoties turnīra tabulas vadošajā kvartetā.

Pārliecinošāko un vieglāko uzvaru izcīnīja Carnikavas basketbolisti, kuri spēli pret "Stasis"/Alūksne komandu savā laukumā sāka ar divpadsmit punktiem pēc kārtas, trešajā ceturtdaļā veica vēl vienu izrāvienu 12:0 un ieguva izšķirošo pārsvaru 64:45. Beigās uzvara 93:61.

Kristaps Briedis un Kristaps Odziņš carnikaviešu labā guva pa 20 punktiem un Rolands Dovgjallo 19 punktus.

Uzvaru ar 18 punktu starpību trešdien svinēja basketbola klubs "Sigulda" – 87:69 pār "Pārdaugavu". Pirmajā puslaikā siguldieši nonāca zaudētājos 29:38, taču diezgan ātri atspēlējās, pēc pārtraukuma pārņēma vadību un trīs minūtes līdz pamatlaika beigām jau bija nodrošinājuši uzvaru (82:63).

Ingars Danbergs Siguldas komandas labā guva 30 punktus, pa 16 punktiem Toma Bitīša un Ilmāra Cīruļa kontā.

Visgrūtāk klājās Saulkrastu basketbolistiem, kuru cīņa ar basketbola klubu "Madona" ritēja punkts punktā līdz pat ceturtās ceturtdaļas vidum. Tad mājiniekiem izdevās gūt astoņus punktus pēc kārtas un trauslo piecu punktu pārsvaru nosargāt līdz mača beigām – 66:61.

Rezultatīvākie saulkrastiešiem bija Mikus Karlovs ar 21 un Toms Provejs ar 17 punktiem.

Ar 14 uzvarām 15 spēlēm pirmo vietu LBL3 turnīra tabulā saglabā Salacgrīvas komandai, kurai seko visas trīs Pierīgas vienības – Saulkrasti (14-2), Sigulda (13-3) un Carnikava (12-5).

Tostarp jau ceturtdien LBL otrās divīzijas otrā posma pirmo spēli Hanzas vidusskolas zālē pret Rīgas Stradiņa universitātes komandu aizvadīs basketbola klubs "Mārupe". Turnīru par 1.–10. vietu mārupieši, ņemot vērā pirmajā posmā aizvadīto savstarpējo spēļu rezultātus, sāk astotajā vietā ar trim uzvarām un pieciem zaudējumiem. Līdz izslēgšanas turnīra sākumam Mārupes basketbolisti aizvadīs pa divām spēlēm ar piecām pretējās apakšgrupas komandām.