22.01.2014 11:05

Ielaižot septiņus vārtus, Ādaži zaudē, Babīte uzvar

Ielaižot septiņus vārtus, Ādaži zaudē, Babīte uzvar Latvijas Florbola savienība

Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas turnīrā kārtējās spēles savās mājās aizvadījušas divas Pierīgas vīru komandas. Abas pamanījās ielaist pa septiņiem vārtiem, taču cīņas beidza ar atšķirīgiem panākumiem.

Florbola klubs "Ādaži" ar 4:7 zaudēja pirmās līgas līdervienībai "Apelsīns"/Talsi. Otrajā trešdaļā ādažnieki ielaida trīs vārtus pēc kārtas un nonāca zaudētājos 3:5, vēlāk samazināja starpību līdz minimumam, taču pēdējās deviņās minūtēs pretinieki bumbiņu viņu vārtos ieraidīja vēl divas reizes.

Ar diviem precīziem raidījumiem FK "Ādaži" rindās izcēlās Rolands Vaivads.

Septiņus vārtus pēdējā spēlē ielaida arī sporta kluba "Babīte" florbola komanda, taču veiksmīgāks sniegums uzbrukumā ļāva viņiem Spuņciemā svinēt uzvaru 9:7 pār "Ogres vilkiem". Cīņas gaitā Babītes florbolisti zaudēja 2:4, taču tad guva sešus vārtus pēc kārtas.

Pa diviem vārtiem uzvarētāju labā guva Filips Fiļs, Ronalds Kļimovs un Bruno Ritums.

Latvijas pirmās līgas turnīra tabulās Babītes un Ādažu komandas ieņem ceturtās vietas attiecīgi Centra un Vidzemes grupās.