20.01.2014 13:07

Pierīgas džudistiem divas medaļas Latvijas U-21 čempionātā

Pierīgas džudistiem divas medaļas Latvijas U-21 čempionātā judo.org.lv

Pierīgas bērnu un jaunatnes sporta skolas pārstāvjiem viena zelta un viena bronzas godalga garantē piekto vietu 22 Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Somijas džudo klubu konkurencē.

Par Latvijas čempionu vecuma grupā līdz 21 gadam svara kategorijā virs 100 kilogramiem kļuva Ralfs Rūsiņš. Viņam sacensībās bija tikai viens konkurents – Hokans Lembers no Igaunijas. Abi džudisti aizvadīja divas savstarpējās cīņas, un abās pārāks izrādījās Pierīgas sportists.

Otro medaļu Pierīgas BJSS komandai izcīnīja Artūrs Nartišs svara kategorijā līdz 55 kilogramiem, kurā startēja četri džudisti. Viņi pa reizei tikās cits ar citu, un A. Nartišs izcīnīja vienu uzvaru un piedzīvoja divus zaudējumus.

Gūstot divas uzvaras četrās cīņās, septītajās vietās ierindojās Roberts Burģelis (svara kategorija līdz 81 kg) un Kristiāns Filipovs (līdz 73 kg), bet Helmuts Mūrmanis (73 kg) zaudēja jau pirmajā cīņā un no tālākām sacensībām izstājās.