18.01.2014 22:03

Ādažu florbolistes pret līderēm iztur pusi spēles

Ādažu florbolistes pret līderēm iztur pusi spēles Latvijas Florbola savienība

Florbola kluba "Ādaži" spēlētājas Latvijas virslīgas čempionāta izbraukuma spēlē pret Kocēnu "Rubeni" pa pretinieču vārtiem izdarīja 18 metienus. Laukuma saimnieces bumbiņu vārtu virzienā raidīja 64 reizes.

Par spīti nospiedošajam mājinieču pārsvaram līdz otrā puslaika vidum ādažnieces turējās godam. Pirmās izvirzījās vadībā, un vēl 26. minūtē rezultāts bija tikai 4:2 "Rubenes" labā. Taču tad vadzis lūza – līdz otrajam pārtraukumam kocēnietes guva trīs vārtus, bet trešajā periodā bumbiņu vārtos ieraidīja vēl astoņas reizes. Beigās ādažniecēm sezonas smagākā sagrāve 2:15.

Par labāko spēlētāju FK "Ādaži" sastāvā atzina Montu Ločmeli, kura piedalījās abu vārtu guvumā – viens precīzs metiens un viena rezultatīva piespēle.

Virslīgas turnīra tabulā pārliecinošas līderes ar 30 punktiem 12 spēlēs ir "Rubenes" florbolistes. Otrajā vietā ar 18 punktiem 10 mačos ir florbola klubs "Ķekava", kam seko Rīgas Stradiņa universitāte (18 p., 11 sp.), "Ķekavas Bulldogs" (12 p., 10 sp.) un FK "Ādaži" (3 p., 11 sp.).

Iepriekš šosvētdien paredzētā FK "Ķekava" un kluba "Ķekavas Bulldogs" spēle pārcelta uz 30. janvāri.