16.01.2014 12:26

Saulkrastu basketbolisti papildlaikā salauž alūksniešu pretestību

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas izbraukuma spēlē pret "Stasis"/Alūksne vienību Saulkrastu komanda pirmo reizi vadībā izvirzījās tikai sešas minūtes pirms pamatlaika beigām.

Cīņas sākumā saulkrastiešiem pagalam neveicās ar metienu precizitāti, un laukuma saimnieki strauji iekrāja 16:3 pārsvaru. Lielāko starpību (+18) Alūksnes basketbolisti sasniedza otrā puslaika sākumā – 43:25. Taču tad viesi sāka pamazām starpību deldēt, 33. minūtē panāca izlīdzinājumu (49:49) un drīz pēc tam arī pirmo reizi izvirzījās vadībā (53:52).

Pamatlaikā uzvarētāji tā arī palika nenoskaidroti (60:60), bet pagarinājumā izšķirošā izrādījās Saulkrastu spēlētāju aukstasinība soda metienu izpildē – 69:66.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Toms Provejs. Reinis Birznieks guva 15 punktus, no tiem sešus papildlaikā, kā arī izcīnīja 15 atlēkušās bumbas, bet Mikus Karlovs iemeta 14 punktus.

LBL3 turnīra tabulā Saulkrastu komanda (13-2) ieņem otro vietu aiz Salacgrīvas (13-1). Trešajā vietā ir BK "Sigulda" (11-3), kas ceturtdien viesos tiekas ar Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolas komandu, bet ceturtajā vietā ir Carnikavas vienība (11-4), kas piektdien izbraukumā spēlēs ar "Dārznieks"/Cēsis basketbolistiem.