14.01.2014 10:57

Carnikavas basketbolistiem trešā uzvara jaunajā gadā

Carnikavas basketbolistiem trešā uzvara jaunajā gadā Krišjānis Grantiņš

Pēc vairākām neveiksmēm decembrī Carnikavas komanda Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas turnīrā izcīnījusi trešo uzvaru pēc kārtas un pirmo šogad savā laukumā.

Spēle Carnikavas pamatskolas sporta zālē pret "Rīdzene/Turība-2" komandu līdz pat trešās ceturtdaļas vidum ritēja teju punkts punktā. Tad mājinieki guva astoņus punktus pēc kārtas un pirmo reizi sasniedza desmit punktu pārsvaru (62:52).

Izmantojot pārspēku cīņā pie groziem, carnikavieši pamazām starpību audzēja un dažas minūtes līdz pamatlaika beigām jau varēja būt droši par labvēlīgu iznākumu. Beigās Carnikavas basketbolistiem uzvara 90:76, otrā abu komandu savstarpējās spēlēs desmit dienu laikā.

Laukuma saimnieku rindās Kristaps Briedis izcēlās ar 17 punktiem, 12 atlēkušajām bumbām un piecām rezultatīvām piespēlēm. Jānim Ābolam 16 punkti un 13 bumbas pie groziem, Kristapam Odziņam 15 punkti.

LBL trešās divīzijas turnīra tabulā līderpozīcijas saglabā Salacgrīvas basketbolisti (13-1), kuriem seko trīs Pierīgas komandas – Saulkrasti (12-2), Sigulda (11-3) un Carnikava (11-4). Trešdien saulkrastieši viesosies pie "Stasis"/Alūksne komandas, ceturtdien siguldieši izbraukumā tiksies ar Bauskas BJSS basketbolistiem, bet piektdien carnikaviešiem spēlē viesos pret "Dārznieks"/Cēsis vienību.