06.01.2014 12:56

Jaunie motokrosa braucēji atklājuši sezonu Igaunijā

"Adrenalin Arena" slēgtajā motohallē notikušajās Igaunijas bērnu motokrosa sacensībās ar panākumiem piedalījušies arī vairāki Pierīgas novadu pārstāvji.

50 kub. cm klasē junioriem 16 dalībnieku konkurencē pārliecinošu uzvaru gan kvalifikācijā, gan abos braucienos un līdz ar to arī kopvērtējumā izcīnīja piecus gadus vecais Jānis Reišulis no Krimuldas novada.

Viņa vecākais brālis, pagājušā gada visu triju Baltijas valstu čempions Kārlis Alberts Reišulis startēja 50 kub. cm klasē mazliet vecākiem un pieredzējušākiem braucējiem. Abos braucienos viņš piedzīvoja kritienus, ierindojās trešajā vietā un summā piekāpās saviem galvenajiem konkurentiem Jānim Kubuliņam no Gulbenes novada un Edvardam Bidzānam no Mārupes.

Vēl viens mārupietis Toms Babris izcīnīja otro vietu 85 kub. cm klasē. Pirmajā braucienā viņš uzvarēja, bet otrajā finišēja trešais un kopvērtējumā piekāpās igaunim Henrijam Vesilindam.