28.12.2013 18:12

Mārupes basketbolisti pieliek gadam treknu punktu

Mārupes basketbolisti pieliek gadam treknu punktu Mārupes sporta centrs

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas turnīra šāgada pēdējā spēlē Mārupes sporta centra komanda savās mājās svin uzvaru ar 48 punktu pārsvaru.

Pat par spīti tam, ka mārupieši LBL2 turnīra tabulā atrodas krietni augstāk par "Jēkabpils-2" komandu, spēles sākums bija gluži neticams: otrās ceturtdaļas sākumā laukuma saimnieki bija guvuši 30 punktus, bet jēkabpilieši – tikai divus... Turpinājumā, mārupiešiem plaši variējot ar sastāvu, spēle nedaudz izlīdzinājās, taču trešajā ceturtdaļā mājinieki veica izrāvienu 17:1, un mača pēdējais posms jau bija tikai formalitāte. Skanot finālsirēnai, tablo vēstīja graujošu Mārupes kluba uzvaru 92:44.

Pie gūtiem punktiem tika visi deviņi spēlei pieteiktie mārupieši, visvairāk iemeta Toms Straufovskis (21), Gundars Brička (16) un Rihards Pāže (14).

Šis Mārupes basketbolistiem bija desmitais panākums sezonas 13 spēlēs, un LBL2 A apakšgrupas turnīra tabulā viņi ieņem otro vietu aiz līderiem Ventspils Augstskolas.

Atlikušās trīs pirmā posma spēles mārupieši aizvadīs izbraukumā – 5. janvārī pret "VEF kadeti" komandu (4. vieta tabulā), 11. janvārī pret Ventspils Augstskolu (1.) un 12. janvārī pret "Liepājas lauvām-2" (8.).