28.12.2013 12:17

Siguldas basketbolisti gadu pabeidz ar zaudējumu

Siguldas basketbolisti gadu pabeidz ar zaudējumu arhīvs

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas šāgada pēdējā spēlē siguldieši savā laukumā piekāpušies Rīgas Tehniskās universitātes komandai.

BK "Sigulda" un RTU spēles raksturu izteiksmīgi ataino fakts, ka cīņas gaitā vadībā te viena, te otra komanda bija 13 reizes, vēl 12 reizes tika fiksēts neizšķirts rezultāts.

Pirmais nopietnais pieteikums uz uzvaru studentiem bija otrā puslaika vidū, kad viņi pirmo reizi ieguva 11 punktu pārsvaru (53:42). Siguldieši nekavējoties atbildēja ar 12 punktiem pēc kārtas un uz mirkli atguva vadību (54:53), taču nākamajās četrās minūtēs nespēja bumbu raidīt grozā ne reizi, un šajā laikā RTU basketbolisti iekrāja izšķirošo 69:54 pārsvaru. Beigu rezultāts 71:61 RTU komandas labā.

BK "Sigulda" labā vairāk nekā pusi punktu divatā guva Toms Bitītis (20) un Ingars Danbergs (18).

2013. gada noslēgumā LBL trešās divīzijas turnīra tabulā pirmo vietu dala Saulkrastu un Salacgrīvas komandas (11 uzvaras, 1 zaudējums). BK "Sigulda" ir trešajā vietā (10-2), RTU ceturtajā (9-3), bet piekto dala Carnikavas un Bauskas komandas (8-4).