21.12.2013 15:51

Mārupes basketbolistiem trieciencikls pirms svētkiem

Basketbola klubs "Mārupe" Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas turnīrā aizvadījis divas spēles divu dienu laikā.

Piektdien Līvānos pārtrūka mārupiešu sešu uzvaru sērija – viesos viņi ar 69:83 (29:33) piekāpās "RNS-D"/Līvāni komandai.

Cīņas gaitā laukuma saimnieki vairākkārt iekrāja apmēram 7–9 punktu pārsvaru, taču viesiem allaž izdevās starpību sadeldēt līdz minimumam. Pamatlaika pēdējās minūtēs līvāniešiem izdevās vēl viens šāds spurts, un šoreiz Mārupes basketbolistiem atspēlēties neizdevās. Zīmīgi, ka beigu rezultāts ir "RNS-D"/Līvāni komandas lielākais pārsvars visā spēlē.

BK "Mārupe" rindās ar 27 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām izcēlās Mārtiņš Motivāns. Artūrs Kramiņš guva 16 un Mārtiņš Šteinbergs 11 punktus.

Jau nepilnu diennakti vēlāk Mārupes basketbolisti atkal izgāja laukumā, šoreiz izbraukumā pret vienu no LBL3 A grupas pastarīšiem "Jēkabpils-2" komandu. Viesi bija krietni pārāki un svinēja pārliecinošu uzvaru 95:70 (54:38).

Pirmajā ceturtdaļā BK "Mārupe" strauji audzēja rezultāta starpību (15:6, 29:13), un visā atlikušajā spēles gaitā viņu uzvara netika nopietni apstrīdēta – mazākais viņu pārsvars bija deviņi punkti, bet pēdējā ceturtdaļā starpība pārsniedza pat 30 punktus.

Šoreiz Mārupes komandas sastāvā rezultatīvākie bija citi – Rihardam Pāžem 24 punkti, Tomam Straudovskim 18, Kristam Volfmanim 13 punkti.

Ar deviņām uzvarām 12 spēlēs BK "Mārupe" LBL3 A grupas turnīra tabulā ieņem otro vietu aiz līderiem Ventspils Augstskolas (13-1). 28. decembrī mārupieši pabeigs gadu ar vēl vienu spēli pret "Jēkabpils-2" komandu savā laukumā.