16.12.2013 16:11

Siguldas spēkavīriem divas medaļas Latvijas pauerliftinga čempionātā

(1 balsojums)

Kluba "Panatta Fitness" Siguldas komandas pārstāvji izcīnījuši vienu zelta un vienu sudraba medaļu jauniešu konkurencē Aizkrauklē notikušajās sacensībās svara stieņa spiešanā guļus.

Sacensībās jaunākajā vecuma grupā 1995. gadā dzimušajiem un jaunākiem sportistiem par uzvarētāju svara kategorijā līdz 105 kilogramiem kļuva siguldietis Nils Teterovskis. Viņš sekmīgi veica visus trīs mēģinājumus, trešajā uzspiežot 140 kg smagu stieni. Tikpat spēja arī lietuvietis Dovids Jokimčus, taču viņa personiskais svars bija lielāks nekā N. Teterovskim.

Svara kategorijā līdz 66 kilogramiem Siguldas "Panatta Fitness" klubu pārstāvēja Emīls Ločmelis un astoņu dalībnieku konkurencē izcīnīja otro vietu. No trim mēģinājumiem viņam izdevās tikai viens, kurā tika pacelts 107,5 kg smags stienis. Uzvarētājs rēzeknietis Andis Caune iespēja par pieciem kilogramiem vairāk.

17 jauniešu komandu vērtējumā siguldieši divatā izcīnīja sesto vietu.

Senioru grupā (1964./74. g. dz.) no Siguldas spēkavīriem startēja Guntis Zvejnieks un ar rezultātu 130 kilogrami svara kategorijā līdz 83 kg ieņēma ceturto vietu.