14.12.2013 17:13

Mārupes basketbolisti saplosa "Liepājas lauvas"

Mārupes basketbolisti saplosa "Liepājas lauvas" BK "Mārupe"

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas turnīrā basketbola klubs "Mārupe" izcīnījis sesto uzvaru pēc kārtas un ar astoņiem panākumiem desmit spēlēs A apakšgrupā ieņem otro vietu.

Sestdienas spēlē pret kluba "Liepājas lauvas" otro komandu izšķirošie notikumi risinājās jau pirmajā puslaikā. Pirmo ceturtdaļu mājinieki pabeidza ar samērā niecīgu pārsvaru 24:17, toties otrajā ceturtdaļā deva izšķirošo triecienu un līdz puslaika beigām bija sasnieguši 52:24 starpību.

Otrajā puslaikā BK "Mārupe" pārsvars turējās 30–35 punktu robežas, beigu rezultāts – 93:56. Laukuma saimnieku rindās rezultatīvākie bija Nauris Metnieks (18 punkti), Toms Straudovskis (16 p.) un Mārtiņš Motivāns (15 punkti un 8 atlēkušās bumbas un 6 rezultatīvas piespēles).

Turnīra tabulā mārupieši ieņem otro vietu (7-2) aiz Ventspils Augstskolas komandas (11-1). Mārupes basketbolistiem šogad vēl atlicis aizvadīt trīs spēles – 20. un 21. decembrī viņi viesosies Līvānos un Jēkabpilī, bet 28. decembrī uzņems LBL2 A grupas pastarīšus "Jēkabpils-2" komandu savā laukumā.