12.12.2013 15:28

Medaļas no Daugavpils ceļo arī uz Ropažiem un Saulkrastiem

Latvijas karatē asociācijas pārstāvji izcīnījuši desmit godalgas Daugavpilī notikušajā starptautiskajā turnīrā "Baltic Funakoshi Cup", kurā piedalījās 130 jaunie sportisti no Latvijas un Lietuvas klubiem.

Pašā jaunākajā vecuma grupā astoņus un deviņus gadus vecajiem karatistiem vienu pirmo un vienu otro vietu izcīnīja ropažnieks Tomass Knīss. 10 un 11 gadus veco puišu grupā otro vietu "Open" kategorijā ieņēma Adrians Magons no Saulkrastiem, bet 12–13 gadus veco grupā uzvaru izcīnīja Ģirts Vorobjovs.

Vairākas godalgas Daugavpilī izcīnīja arī Ropažu meitenes. 12–13 gadus veco dalībnieču konkurencē pa vienai pirmajai un vienai otrajai vietai tika Sabīnei Terehovai un Lienei Kalvānei, bet 16–17 gadus veco jaunieši sacensībās divas otrās vietas ieņēma Simona Terehova.