08.12.2013 18:52

Baušķenieki uzvar Ulbrokas florbolistus gan mājās, gan viesos

Baušķenieki uzvar Ulbrokas florbolistus gan mājās, gan viesos Latvijas Florbola savienība

Divas savstarpējās spēles divu dienu laikā Latvijas florbola virslīgas turnīrā nedēļas nogalē aizvadīja Ulbrokas/florbola skolas "Masters" komanda un florbola klubs "Bauska" – abās nedaudz pārāki izrādījās baušķenieki.

Sestdien Bauskā laukuma saimnieki uzvaru izcīnīja tikai pašās pamatlaika beigās. Vēl četras minūtes līdz finālsirēnai rezultāts bija neizšķirts 4:4, taču tad Bauskas florbolisti iemeta piektos, bet pēdējā minūtē raidīja bumbiņu tukšos vārtos – 6:4. Trīs rezultativitātes punktus (divi vārti un rezultatīva piespēle) Ulbrokas/FS "Masters" rindās savāca Pēteris Freimanis.

Dienu vēlāk komandas satikās vēlreiz, nu jau Ulbrokas sporta kompleksā, un šoreiz mačam bija gluži cits scenārijs. Otrās trešdaļas vidū cīņas liktenis jau šķita teju izlemts – mājinieki zaudēja 1:6. Tomēr mājinieki nepadevās, mazpamazām deldēja starpību un pamatlaika pēdējās minūtes sākumā panāca 5:6. Lai izlīdzinātu rezultātu, laika un veiksmes tomēr pietrūka. Pa trim punktiem (1+2) Pēterim Freimanim un Edžum Ceriņam.

Vēl vienā virslīgas spēlē "Ķekavas Bulldogs" florbolisti savās mājās ar 8:12 zaudēja Liepājas "Kuršiem". Sešas minūtes līdz beigām liepājnieku pārsvars bija minimāls, taču atlikušajā laikā viņi trīs reizes ieraidīja bumbiņu laukuma saimnieku vārtos. Rezultatīvākais ar četriem gūtiem vārtiem un vienu piespēli ķekaviešu rindās bija Klāvs Ozoliņš.

Virslīgas turnīra tabulā otro vietu, par pieciem punktiem atpaliekot no līderiem RTU/"Inspecta", ieņem florbola klubs "Ķekava" (35 punkti). Ulbroka/FS "Masters" ir desmitajā (12 p.), bet "Ķekavas Bulldogs" priekšpēdējā 13. vietā (7 p.).