05.12.2013 09:30

Brīnumi nenotiek, VK "Mārupe" neiekļūst Latvijas kausa pusfinālā

Brīnumi nenotiek, VK "Mārupe" neiekļūst Latvijas kausa pusfinālā arhīvs

Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla sērijā Mārupes volejbolisti divu spēļu summā piekāpjas Latvijas čempionvienībai "Biolars"/Jelgava.

Trešdien atbildes spēlē Mārupes sporta kompleksā nominālajiem viesiem VK "Mārupe" spēlētājiem neizdevās atkārtot pirmajā mačā iespēto un atņemt rangā augstāk esošajiem pretiniekiem vismaz setu – zaudējums 0:3 (20:25, 16:25, 20:25). Jau ziņots, ka pirmajā spēlē jelgavnieki savu fārmklubu pārspēja četros setos.

Arī pārējos ceturtdaļfināla pāros "Schenker" līgā spēlējošās komandas izrādījās pārākas par Nacionālās līgas klubiem, turklāt Latvijas un Igaunijas apvienotajā līgā spēlējošās vienības astoņos mačos kopumā zaudēja tikai četrus setus.

Latvijas kausa izcīņas finālturnīrs notiks 14. un 15. decembrī "Daugavas" sporta namā Rīgā. Pusfinālos tiksies RTU/Robežsardze un Daugavpils Universitāte, kā arī "Poliurs"/Ozolnieki un "Biolars"/Jelgava. Dienu vēlāk uzvarētāji tiksies finālā.

Savukārt Mārupes volejbolisti, tāpat kā LSPA/Ķekavas novada komanda, varēs koncentrēties Nacionālās līgas turnīram. Nākamās spēles abas Pierīgas komandas, kas turnīra tabulā ieņem pirmās divas vietas, aizvadīs svētdien, 8. decembrī – mārupieši viesosies Valmierā pie Burtnieku novada komandas, bet ķekavieši dosies uz spēli Aizkrauklē.