29.11.2013 15:27

Pasaules kausa pamatsacensībām nekvalificējas tikai Zirne un Dārznieks

(1 balsojums)
Pasaules kausa pamatsacensībām nekvalificējas tikai Zirne un Dārznieks Latvijas Kamaniņu sporta federācija

Latvijas labākie kamaniņu braucēji sestdien un svētdien startēs Pasaules kausa izcīņas trešā posma sacensībās Vinterbergas trasē Vācijā.

Piektdien notikušajās kvalifikācijas sacensībās jeb Nāciju kausa izcīņā vīriem 52 dalībnieku konkurencē siguldietis Inārs Kivlenieks sasniedza ceturto rezultātu, uzvarētājam Jevgeņijam Voskresenskim zaudējot 0,084 sekundes.

Kā priekšpēdējais Pasaules kausa pamatsacensībām kvalificējās Kristaps Mauriņš, kurš uzrādīja 18. laiku (+0,357 s), bet Artūrs Dārznieks ierindojās 34. vietā (+1,522 s) un, tāpat kā abos iepriekšējos posmos, Pasaules kausa sacensībās neiekļuva.

Šoreiz ārpus Pasaules kausa dalībnieču sastāva palika arī Ulla Zirne, kura 39 dalībnieču konkurencē ieņēma 26. vietu 1,619 sekundi aiz uzvarētājas amerikānietes Džūlijas Klakijas. Toties divnieku sacensībās pēc viena posma pārtraukuma Pasaules kausā startēs Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš, kuri sasniedza trešo labāko rezultātu 0,141 sekundi aiz ASV ekipāžas – Kristians Nikams un Džeisons Tērdimens – un nopelnīja medaļas.

Kā zināms, tiesības piedalīties Pasaules kausa pamatsacensībās bez kvalifikācijas ir Elīzai Tīrumai, Mārtiņam Rubenim un Andris un Jurim Šiciem.

Sestdien plkst. 10.40 Vinterbergas trasē sāksies sacensības divnieku ekipāžām, bet plkst. 13.10 pirmajā braucienā startēs vīri. Svētdien dāmu sacensības sāksies plkst. 11.40, bet 14.10 paredzēta komandu stafete.