27.11.2013 19:52

Saulkrastiem grūta uzvara, Carnikavai negaidīts zaudējums

Latvijas Basketbola līgas trešajā divīzijā Pierīgas klubiem šonedēļ atšķirīgas sekmes, taču joprojām pirmās trīs vietas turnīra tabulā.

Saulkrastu un "STASIS"/Alūksne komandu cīņa līdz pat ceturtās ceturtdaļas sākumam ritēja gluži līdzīgā cīņā, un tikai tad laukuma saimnieki nepilnu četru minūšu laikā veica 12:0 izrāvienu un panāca izšķirošo pārsvaru 70:50. Beigu rezultāts 81:59 Saulkrastu basketbolistu labā. Uzvarētājiem Toms Provejs guva 22, Roberts Bulāns 16, Edgars Brumermanis un Mikus Karlovs pa 11 punktiem.

Carnikavas basketbolisti trešdien aizvadīja izbraukuma spēli pret Pārdaugavas komandu, kas līdzšinējās septiņās spēlēs bija guvusi tikai vienu uzvaru. Tomēr nominālie pastarīši, uzrādot teicamu precizitāti trīspunktu metienu realizācijā (visā spēlē 10 trāpījumi no 16), gandrīz visas spēles gaitā bija priekšā favorītiem. Ceturtās ceturtdaļas sākumā rīdzinieki panāca arī desmit punktu pārsvaru (65:55), tomēr uzvarētāju noteikšana tika atlikta līdz pamatlaika pašām beigām.

12 sekundes līdz finālsignālam LBL3 oktobra labākais spēlētājs Edgars Vecums ar diviem precīziem soda metieniem Pārdaugavas komandas pārsvaru samazināja līdz diviem punktiem (74:72). Laukuma saimnieki atbildēja ar vienu precīzu sodiņu, un carnikaviešiem pēdējam uzbrukumam palika desmit sekundes. Tālmetienam tika izvirzīts Vecums, taču viņa raidījums lidoja grozam secen – 72:75. Carnikavas kluba labā Edgars Vecums guva 23 un Kaspars Briedis 14 punktus.

Saulkrastu komanda šosezon izcīnījusi septiņas uzvaras astoņās spēlēs, Carnikavas basketbolisti – deviņās, bet septiņi panākumi septiņos mačos ir basketbola klubam "Sigulda", kas piektdien savā laukumā uzņems LBL3 čempionvienību "Dārznieks"/Cēsis.