26.11.2013 15:39

Siguldas spēkavīru komandai piektā vieta Jelgavas čempionātā

Kluba "Panatta Fitness" Siguldas komandas pārstāvji izcīnījuši vairākas godalgotas vietas Latvijas kausa izcīņas kārtējā posma sacensībās svaru stieņa spiešanā guļus.

"Open" kategorijā vīriem (1974./89. g. dz.) no siguldiešiem trešo vietu svara kategorijā virs 120 kilogramiem izcīnīja Elmārs Rudzītis. Viņam veiksmīgi bija divi no trim mēģinājumiem, un sacensības viņš beidza ar rezultātu 177,5 kg. Trešo vietu šajā vecuma grupā ieņēma arī kluba "Sporta pasaule" Inčukalna komandas pārstāvis Kristaps Saldenieks, kurš, startējot svara kategorijā līdz 93 kg, sasniedza rezultātu 14,25 kilogrami.

Pirmo vietu jauniešu grupā (1995. g. dz. un jaunāki) izcīnīja Emīls Ločmelis (kategorija līdz 66 kg), kurš guļus uzspieda 105 kilogramus, bet otrajā vietā ar 132,5 kilogramiem ierindojās Nils Teterovskis (105 kg).

Otro vietu junioru konkurencē (1990./94. g. dz.) "Panatta Fitness" Siguldas komandai nodrošināja Mārtiņš Zviedrāns (105 kg), kurš savā vienīgajā mēģinājumā uzspieda 170 kg smagu svaru stieni. Otrais ar rezultātu 147,5 kilogrami bija arī salaspilietis Viktors Gromovs (83 kg), bet siguldietim Mārtiņam Šmukšam (93 kg) ceturtā vieta – 150 kg.

Siguldas klubs bija pārstāvēts arī senioru grupā (1964./73. g. dz.), kur trešo vietu svara kategorijā līdz 93 kg ar rezultātu 137,5 kilogrami ieņēma Guntis Zvejnieks.

Jelgavas atklātā čempionāta komandu kopvērtējumā "Panatta Fitness" Siguldas atlēti ierindojās piektajā vietā, bet Latvijas kausa izcīņas kopvērtējumā ieņem desmito pozīciju.

Nākamās pauerliftinga sacensības paredzētas jau šosestdien Ādažos, kur norisināsies Ivana Voroņecka kausa izcīņa spēka trīscīņā, kas vienlaikus būs arī novada čempionāts un Latvijas kausa izcīņas kārtējais posms.