23.11.2013 14:50

Kamaniņu braucējiem Īglsā pieticīgi rezultāti

Austrijā notiekošā Pasaules kausa izcīņas otrā posma pirmajā dienā Latvijas labākajiem sportistiem nācies samierināties ar vietām otrā desmita beigās.

Dāmu sacensībās 18. vietu 24 dalībnieču konkurencē ieņēma krimuldiete Elīza Tīruma. Atsevišķos braucienos viņa uzrādīja 12. un 18. rezultātu un summā uzvarētājai vācietei Natālijai Geizenbergerei zaudēja 0,787 sekundes. Pasaules kausa pirmā posma ceturtās vietas ieguvēja kopvērtējumā noslīdējusi uz devīto vietu.

22. vietā ierindojās siguldiete Ulla Zirne, kura no uzvarētājas atpalika par 1,037 sekundēm. Pirmās trīs vietas Īglsā ieņēma Vācijas kamaniņu braucējas – N. Geizenbergerei sekoja Tatjana Hifnere un Anke Višņevska.

Vācieši svinēja dubultuzvaru arī vīru vieninieku sacensībās – pirmās divas vietas ieguva Fēlikss Lohs un Dāvids Mellers. Labākais no latviešiem atkal bija Mārtiņš Rubenis, taču summā viņš ieņēma tikai 17. pozīciju 0,860 sekundes aiz Loha (braucienos 17. un 20. vieta).

Siguldietis Inārs Kivlenieks bija spiests samierināties ar 20. vietu (+0,962 s), bet 31. vietu ieņēma Kristaps Mauriņš (+2,263 s).

Svētdien plkst. 12.15 pēc Latvijas laika Īglsas trasē sāksies sacensības divnieku ekipāžām, un ar 13. numuru pirmajā braucienā startēs brāļi Andris un Juris Šici (tiešraide TV kanālā "Eurosport"). Plkst. 15 notiks komandu stafešu sacensības.