22.11.2013 15:06

Siguldas kamaniņu braucēji kvalificējas Pasaules kausa otrajam posmam

Inārs Kivlenieks Inārs Kivlenieks Latvijas Kamaniņu sporta federācija

Ulla Zirne, Inārs Kivlenieks un Kristaps Mauriņš Nāciju kausa izcīņas sacensībās Īglsas trasē Austrijā sasniedz pietiekamii labus rezultātus, lai iegūtu tiesības nedēļas nogalē startēt Pasaules kausa izcīņas pamatsacensības.

Dāmu kvalifikācijas sacensībās jaunā Siguldas kamaniņu braucēja Ulla Zirne, startējot 41 sportistei, uzrādīja 13. rezultātu. Nāciju kausa ieguvējai austrietei Ninai Reitmajerei viņa vienīgajā braucienā zaudēja 0,254 sekundes. Jāatgādina, ka pirms nedēļas Nāciju kausa pirmajās sacensībās U. Zirne izcīnīja otro vietu.

Vīru sacensībās kvalifikācijas kārtu pārvarēja Inārs Kivlenieks (8. vieta) un Kristaps Mauriņš (17.), savukārt Artūrs Dārznieks 53 dalībnieku konkurencē palika 35. vietā un arī otrajā Pasaules kausa posmā nestartēs.

Šoreiz neveicās arī divnieku ekipāžai Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš. Pēc kļūdas trases lejasgalā viņi palika tikai 18. vietā 23 ekipāžu konkurencē, bet pamatsacensībām kvalificējās desmit labākie.

Jau ziņots, ka tiesības startēt Pasaules kausa posmos bez kvalifikācijas ir Elīzai Tīrumai, Mārtiņam Rubenim un Andrim un Jurim Šiciem.

Sestdien plkst. 9.20 Īglsas trasē sacensības sāks dāmas un plkst. 11.55 vīri. Savukārt svētdien 12.15 starts divniekiem, bet 15 sezonas pirmās komandu stafetes sacensības. Paredzētas tiešraides televīzijas kanālā "Eurosport".