21.11.2013 13:45

Ar astoņiem vārtiem uzvarai pietiek, ar deviņiem ir par maz

Ar astoņiem vārtiem uzvarai pietiek, ar deviņiem ir par maz Latvijas Florbola savienība

Ar Pierīgas komandu piedalīšanos trešdien notikušas vairākas spēles Latvijas florbola čempionāta otrās līgas turnīrā un Latvijas bērnu un jaunatnes florbola čempionātā.

Ļoti rezultatīvas spēles otrās līgas turnīrā aizvadījušas komandas "Ropažu raķetes" un "Ķekavas Bulldogs". Ropažnieku pretinieki Rīgas Stradiņa universitātes florbolisti spēja no rezultāta 2:4 divdesmit minūšu laikā panākt 9:4 un beigās svinēja uzvaru 13:9. Ropažu komandas labā četrus vārtus guva Ričards Žeļņeronoks.

Savukārt ķekavieši mačā pret florbola klubu "Jūrmala" pamatlaika pēdējās sešās minūtēs atspēlēja triju vārtu deficītu un 22 sekundes līdz pamatlaika beigām panāca izlīdzinājumu, tomēr piekāpās pagarinājumā 8:9. "Buldogiem" sešus rezultativitātes punktus nopelnīja Māris Skrodis (divi vārti, četras rezultatīvas piespēles).

Otrās līgas Centra grupas turnīra tabulā "Ķekavas Bulldogs" ar 17 punktiem desmit spēlēs ieņem otro vietu, bet "Ropažu raķetes" ir pēdējā sestajā vietā – divi punkti deviņās spēlēs. Izslēgšanas turnīram kvalificēsies tikai divas labākās vienības.

Tostarp Latvijas jaunatnes čempionāta vecākās U-18 grupas turnīrā nūjas krustojuši florbola kluba "SĀC" (Saulkrasti, Ādaži, Carnikava) un florbola skolas "Masters"/Ulbroka spēlētāji. Pēc līdzīgā cīņā pagājušās pirmās trešdaļas turpinājumā krietni pārāki izrādījās pieredzējušākie florbolisti no Stopiņu novada, kuri Saulkrastos guva uzvaru 8:2. Pa diviem precīziem metieniem un trim piespēlēm Reino Ješēvicam un Kristeram Eglītim.

"Masters"/Ulbroka komanda, kas pērn uzvarēja Latvijas jaunatnes čempionātā šajā vecuma grupā, A apakšgrupā ar sešiem punktiem pēc trim aizvadītām spēlēm ir trešajā vietā. Piektie ir "Ķekavas Bulldogs" jaunieši (4 p., 4 sp.), sestie FBK "SĀC" (2 p., 5 sp.).