19.11.2013 22:12

Mārupes volejbolisti iekļūst Latvijas kausa trešajā kārtā

Mārupes volejbolisti iekļūst Latvijas kausa trešajā kārtā arhīvs

Zaudējuši Kuldīgas novada sporta skolas/"K-volejs" komandai pirmo spēli savā laukumā, mārupieši pārliecinoši revanšējas viesos un iekļūst Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā.

Otrās kārtas pirmajā spēlē pagājušajā ceturtdienā volejbola klubs "Mārupe" piedzīvoja zaudējumu piecos setos. Tas nozīmēja, ka atbildes spēlē mārupieši nedrīkstēja zaudēt vairāk par vienu setu. To viņi arī spīdoši paveica, otrdien izcīnot pārliecinošu uzvaru 3:0 (25:18, 25:21, 25:16) un gūstot panākumu arī divu spēļu summā.

Ceturtdaļfinālā VK "Mārupe" pretinieki būs "Schenker" līgā spēlējošie "Biolars"/Jelgava kluba volejbolisti, kuri šosezon desmit spēlēs izcīnījuši četras uzvaras un piedzīvojuši sešus zaudējumus. Pirmā spēle VK "Mārupe" laukumā paredzēta 27. novembrī, atbildes mačs – 4. decembrī Zemgales olimpiskajā centrā Jelgavā.

Vēl līdz tam – šosestdien – Mārupes volejbolisti savā laukumā centīsies nosargāt Pierīgas novadu sporta spēļu čempionu titulu.