19.11.2013 14:41

Pierīgas florbola klubiem pirmajā līgā trīs zaudējumi

Pierīgas florbola klubiem pirmajā līgā trīs zaudējumi Latvijas Florbola savienība

Sporta kluba "Babīte" komanda piedzīvojusi vienu neveiksmi, florbols klubs "Ādaži" – divas.

Babītes florbolisti viesojās pie Latvijas pirmās līgas Centra grupas līderiem "Apelsīns"/Talsi vienības un cieta smagu sagrāvi 6:13. Pirmos vārtus viesi guva otrās trešdaļas sākumā, kad bija ielaiduši jau septiņus, bet trešā perioda sākumā rezultāts bija arī 13:2 talsenieku labā.

SK "Babīte" labā piecus rezultativitātes punktus (divi vārti, trīs piespēles) nopelnīja Kārlis Kvāls, trīs punkti (1+2) Ronalda Kļimova kontā.

FK "Ādaži" florbolisti pagājušās nedēļas nogalē aizvadīja divas spēles divu dienu laikā. Nonākuši zaudētājos 0:5 izbraukuma mačā ar Rēzekne/Dinaburga komandu, ādažnieki deviņu vīru sastāvā vairs nespēja atspēlēties un zaudēja 3:9.

Dienu vēlāk Ādažu florbolisti savā laukumā uzņēma Vidzemes grupas līdervienību Kocēnu "Rubeni-1", un vēl trešās trešdaļas vidū rezultāts bija neizšķirts. Taču tad minutes laikā bumbiņa divreiz atradās FK "Ādaži" vārtos, un laukuma saimnieki cieta zaudējumu 3:5. Toms Piliksers guva divus vārtus un vienreiz rezultatīvi asistēja partneriem.

Cīņā par četrām ceļazīmēm uz izslēgšanas turnīru SK "Babīte" Centra grupā ieņem piekto vietu sešu komandu konkurencē (12 punkti 10 spēlēs), bet ādažnieki ir pēdējā piektajā vietā Vidzemes grupā (3 punkti 6 spēlēs).