16.11.2013 18:04

Mārupes basketbolisti svin piekto uzvaru

Mārupes basketbolisti svin piekto uzvaru Krišjānis Grantiņš

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas turnīrā mārupieši savā laukumā pārliecinoši pieveic kaimiņus turnīra tabulā "Jugla/Sport 2000" komandu.

Pirmo vērā ņemamo pārsvaru basketbola kluba "Mārupe" spēlētāji iekrāja septītajā minūtē – 24:13. Līdz pirmās ceturtdaļas beigām pretinieki to bija praktiski likvidējuši (26:24), taču pirmā puslaika izskaņā laukuma saimnieki veica izrāvienu 17:6 un pārtraukuma devās ar 15 punktu handikapu (53:38).

Otro puslaiku ar septiņiem punktiem pēc kārtas iesāka rīdzinieki, taču Mārupes komanda nekavējoties atbildēja ar 14:0 spurtu un pārsniedza 20 punktu starpību (67:45). Spēles pēdējā posmā mājinieku pārsvars uz brīdi sasniedza arī 30 punktus, beigu rezultāts – 84:63.

Uzvarētāju labā Toms Straudovskis guva 20, Gundars Brička un Rihards Pāže – pa 18 punktiem.

Ar piecām uzvarām septiņās spēlēs mārupieši LBL2 A apakšgrupas tabulā pakāpušies uz dalīto trešo vietu. "Jugla/Sport 2000" komandai ir divi panākumi deviņos mačos, bet līderi ar septiņām uzvarām septiņos mačos ir Ventspils Augstskolas basketbolisti.

Nākamās divas spēles Mārupes basketbolisti aizvadīs pret sporta skolas "Rīdzene" un biznesa augstskolas "Turība" apvienoto komandu. 22. novembrī komandas sacentīsies "Turības" zālē, bet 8. decembrī Mārupes sporta kompleksā.