14.11.2013 12:41

Baldones galda tenisa turnīrā pārāki viesi

Baldones galda tenisa turnīrā pārāki viesi a

Baldones atklātā galda tenisa čempionāta pirmais posms bija pulcējis 35 galda tenisistus no vairākām Latvijas pilsētām.

Par pirmā posma uzvarētāju kļuva dobelnieks Kaspars Tabors, kurš finālā sīvā cīņā ar rezultātu 3:2 pieveica Vadimu Berežkovu no Rīgas. Trešo vietu ieguva Nikolajs Golubevs no Jūrmalas, kurš ar 3:1 pārspēja jēkabpilieti Aldonu Homiču.

Dāmu konkurencē otrajā vietā aiz A. Homičas ierindojās jūrmalniece Skaidrīte Zāģere. Pašiem baldoniešiem starp laureātiem iekļūt neizdevās.

Baldones atklātajā galda tenisa čempionātā paredzēti četri posmi – otrais notiks 7. decembrī, abi pārējie jaunajā gadā. Lai pretendētu uz vietu kopvērtējumā, jāpiedalās vismaz trijos posmos. Čempionāta kopvērtējumā tiks ņemti vērā trīs labākie rezultāti atsevišķās kārtās.