09.11.2013 16:40

Stopiņu handbolisti sīvā cīņā zaudē RTU komandai

Pēc sestdienas neveiksmes Latvijas virslīgas čempionāta turnīra tabulā Stopiņu novada handbola komanda (NHK) noslīdējusi uz astoto vietu desmit komandu konkurencē.

Stopiņu NHK un RTU handbolistiem pirms sestdien Ulbrokā notikušās spēles bija vienāds punktu skaits (pa četriem), taču ulbrokieši bija aizvadījuši vienu spēli vairāk. Mačs bija turnīra tabulas kaimiņu cienīga cīņa, kurā uzvarētāju noskaidrošana tika atlikta līdz pamatlaika pēdējām minūtēm.

Pirmā puslaika lielākoties vadībā bija RTU handbolisti, kuri izteiktāko pārsvaru sasniedza 20. minūtē (12:9). Taču laukuma saimnieki nekavējoties atbildēja ar trim precīziem metieniem pēc kārtas un puslaika pašās beigās izvirzījās vadībā – 15:14.

Pēc pārtraukuma kādu laiku minimālu pārsvaru saglabāja Stopiņu handbolisti, taču otrā puslaika vidū studentiem izdevās izrāviens 7:2, un, panākuši izšķirošo pārsvaru 24:20, viņi vadību vairs neatdeva. Pamatlaika izskaņā mājiniekiem divas reizes izdevās starpību samazināt līdz minimumam, taču vismaz punktu izglābt neizdevās – zaudējums 26:27.

Kā ierasts, Stopiņu komandas sastāvā rezultatīvākais bija Andris Lazda – 11 precīzi raidījumi. Piecas reizes pretinieku vārtos bumbu raidīja Raivis Pētersons.

Nākamo spēli stopiņieši aizvadīs 16. novembrī Spuņciema sporta zālē pret "Jūrmalas sporta" komandu.