03.11.2013 16:56

Stopiņu handbolistes pagarina uzvaru sēriju

Stopiņu handbolistes pagarina uzvaru sēriju Krišjānis Grantiņš

Pārliecinošā uzvara pār Dobeles sporta skolas komandu Stopiņu novada handbola komandas spēlētājām bija piektais panākums pēc kārtas, un viņas vienīgās šosezon vēl nav zaudējušas ne reizi.

Līdzīga cīņa ritēja tikai pirmās 10–12 minūtes. Tad stopiņietes guva piecus vārtus pēc kārtas, bet drīz pēc otrā puslaika sākuma sasniedza un pārsniedza desmit vārtu starpību (24:13). Beigās pārliecinoša uzvara 30:18 (19:12).

Uzvarētāju labā astoņus vārtus guva Lana Nikolajeva, pa sešiem – Elza Seržante, Elita Ekkerte un Ivita Asare.

Virslīgas turnīra tabulā pēc aizvadītām piecām spēlēm Stopiņu NHK ir maksimālais punktu skaits – desmit. Pa sešiem punktiem ir LSPA un Ludzas "Latgols" handbolistēm, bet piekto vietu ar diviem punktiem ieņem Salaspils sporta skolas komanda.