02.11.2013 19:25

Volejbolistiem panākumi gan Mārupē, gan Baložos

Pierīgas volejbola komandas gūst atšķirīgas uzvaras Nacionālās līgas spēlēs pirms nākamnedēļ gaidāmās savstarpējās cīņas.

Bez lielām problēmām trešo uzvaru četrās spēlēs sestdien izcīnīja volejbola klubs "Mārupe". Savā laukumā Mārupes sporta kompleksā mājinieki ar 3:0 (25:16, 25:22, 25:20) visai pārliecinoši pieveica Balvu volejbola klubu.

Daudz sīvāk ritēja spēle Baložu vidusskolā, kur LSPA/Ķekavas novada komanda uzņēma Aizputes volejbola klubu – vienīgo, kas šosezon Nacionālajā līgā vēl nebija pazinis zaudējuma garšu. Uz mājinieku uzvarām pirmajā un trešajā setā viesi atbildēja ar panākumiem otrajā un ceturtajā, taču izšķirošajā piektajā setā bija gluži bezspēcīgi, un ķekavieši sagādāja viņiem pirmo neveiksmi – 3:2 (25:20, 21:25, 25:22, 21:25, 15:6).

Nacionālās līgas turnīra tabulā līderpozīcijās nostiprinājušies LSPA/Ķekavas novada volejbolisti, kuriem ir četras uzvaras sešās spēlēs un 12 punkti. Trīs punkti mazāk ir Aizputes un Mārupes komandām, kuras gan aizvadījušas divas spēles mazāk.

Trešdien plkst. 19.30 Mārupes sporta kompleksā principiālu spēli aizvadīs abas Pierīgas novadu komandas: volejbola klubs "Mārupe" pret LSPA/Ķekavas novadu.