02.11.2013 15:48

Ķekavas "Miesnieki" uzvar izšķirošo spēli par bronzas medaļām

Pierīgas klubi Latvijas regbija čempionāta noslēguma tabulā izcīnījuši trīs no pirmajām piecām vietā: pirmie garkalnieši, trešie ķekavieši, piektie baldonieši.

Līdz sestdienai jau bija noskaidroti visu astoņu vietu ieguvēji, izņemot bronzas medaļu ieguvējus, kurus savstarpējā cīņā bija jānoskaidro pagājušā gada čempioniem "Miesniekim" un "LMT/Eži" kluba regbistiem.

Spēles sākums pagāja gandrīz nepārtrauktos Ķekavas novada kluba uzbrukumos, taču tikai pirmā puslaika vidū Ivaram Eglim izdevās piezemēt bumbu rīdzinieku ieskaites laukumā, bet Gunārs Andersons tūdaļ precīzi sita realizācijas sitienu – 7:0. Jau dažas minūtes vēlāk rezultatīvs uzbrukums izdevās "ežiem", bet kompensācijas laikā Emīls Cēburs veica vēl vienu piezemējumu – 12:5.

Otrā puslaika pašā sākumā "LMT/Eži" regbisti vēlreiz samazināja starpību līdz diviem punktiem, taču, sākoties spēlētāju maiņām, iniciatīva pilnībā pārgāja "Miesnieku" īpašumā, un samērā īsā laikā viņi vēl četras bumbas piezemēja pretinieku ieskaites laukumā un svinēja pārliecinošu uzvaru 36:10.

"Super4" turnīra noslēguma tabulā čempioni "Livonia/Garkalne" regbisti savāca 25 punktus, "Kalve" 18, "Miesnieki" 13 un "LMT/Eži" piecus punktus.

Savukārt turnīrā par 5.–8. vietu uzvarēja regbija klubs "Baldone", kas par vienu punktu apsteidza Valmieras "Fēniksu". Pēdējais paredzētais baldoniešu mačs pret LLU komandu nenotika, un Jelgavas studentiem tika piešķirts tehniskais zaudējums 0:30.