01.11.2013 09:54

Salaspils handbolistēm virslīgā ceturtais zaudējums

Salaspils handbolistēm virslīgā ceturtais zaudējums Latvijas Handbola federācija

Latvijas junioru izlases handbolistes revanšējas Salaspils sporta skolas komandai par zaudējumu abu vienību pirmajā savstarpējā spēlē un izcīna pirmos punktus Latvijas virslīgas turnīrā.

Pirmā puslaika vidū juniores pārņēma vadību un pamazām starpību aizaudzēja līdz septiņiem vārtiem (25:18). Pēc pārtraukuma spēli veiksmīgāk atsāka salaspilietes, kuras deficītu sadeldēja līdz trim vārtiem (18:15). Taču pretinieces nekavējoties atbildēja ar izrāvienu 9:3, un atlikušajā laikā Salaspils handbolistes tikai spēja starpību samazināt – zaudējums 25:28.

Salaspils komandas labā Dace Potapova guva 13 un Renāte Salmane septiņus vārtus. Abu komandu pirmajā savstarpējā spēlē septembra beigās pārliecinošu uzvaru ar 28:17 bija izcīnījušas salaspilietes, kuras līdzšinējās piecās spēlēs guvušas vienu uzvaru.

Der piebilst, ka nākamo spēli Latvijas dāmu virslīgas čempionātā Salaspils handbolistes aizvadīs pret Ludzas klubu "Latgols" 17. novembrī jaunajā sporta hallē tās atklāšanas svinību ietvaros.

Vēl līdz tam divas spēles paredzētas pašreizējām virslīgas turnīra līderēm Stopiņu novada handbola komandas spēlētājām. Svētdien plkst. 12 – trīs stundas pirms Latvijas un Igaunijas vīru izlašu mača – stopiņietes tiksies ar Dobeles sporta skolas komandu, bet 16. novembrī savā laukumā Ulbrokā uzņems čempiones LSPA handbolistes.