29.10.2013 14:08

Orientieristi aizvadījuši cīņas par Carnikavas un "Kāpas" kausiem

Orientieristi aizvadījuši cīņas par Carnikavas un "Kāpas" kausiem OK "Kāpa"

Vairāk nekā simts orientēšanās sporta cienītāju nedēļas nogalē piedalījās Carnikavas novada balvu un orientēšanās kluba "Kāpa" kausu izcīņā 16 vecuma grupās.

Carnikavā bija ieradušies orientieristi arī no Ventspils, Alūksnes, Talsiem un Smiltenes. Dalībnieku skaits droši vien būtu vēl lielāks, taču tajā pašā laikā notika gan vairākas citas orientēšanās sacensības, gan Siguldas kalnu maratons, kurā izturību pārbaudīja daudzi orientieristi. Turklāt Eiropas jauniešu čempionātā Latvijas izlases sastāvā startēja vairāki OK "Kāpa" sportisti.

Elites grupā dāmām 6,9 km distancē ar 16 kontrolpunktiem dubultuzvaru svinēja Carnikavas novada un OK "Kāpa" pārstāves Madara Šadrina un Laura Vīķe. Vīriem 11,2 km distancē uzvarēja Artūrs Pauliņš no Smiltenes, bet Ainārs Lupiķis ierindojās trešajā vietā. Savukārt kluba "Kāpa" ilggadējā prezidenta Aivara Prošenkova piemiņas kausu V50 vecuma grupā izcīnīja carnikavietis Rolands Laveiķis.

Laureātu vidū bija vēl vairāki Carnikavas, Saulkrastu un Ādažu novadu pārstāvji. Pirmās vietas savās grupās ieguva Edgars Karnītis (V14), Edgars Indrāns (V16), Pēteris Novikovs (V70), Gunārs Ostups (V75), Linda Nelsone (S18), Ligita Grunde (S55), Ruta Kukka (S60) un Rita Ostupe (S75).

Otrajās vietās ierindojās Toms Teterovskis (V10), Raimonds Garais (V12), Toms Baltacis (V18), Sergejs Šadrins (V45), Una Undīne Dzērve (S10), Simona Voldiņa (S12), Laura Nelsone (S14), Māra Peilāne (S21B), Līga Blanka (S40), trešajās – Marks Henrijs Majors (V10), Māris Kalniņš (V12), Reinis Jurjāns (V14), Madara Kļavniece (S10) un Iveta Velme (S60).