29.10.2013 10:36

Pierīgas džudistiem sešas medaļas Latvijas čempionātā

Pierīgas džudistiem sešas medaļas Latvijas čempionātā arhīvs

Pierīgas bērnu un jaunatnes sporta skolas (PBJSS) pārstāvji, izcīnot sešas godalgas, Latvijas jubilejas 40. čempionāta komandu vērtējumā ierindojušies otrajā vietā – vairāk (12) bija tikai kluba "Lido" džudistiem.

Divas trešdaļas medaļu, tostarp abas zelta godalgas, Pierīgas sporta skolas labā izcīnīja dāmas. Sacensībās svara kategorijā līdz 52 kilogramiem piedalījās tikai divas dalībnieces, abas no Pierīgas. Aizvadot trīs savstarpējās cīņas, Aiga Bērziņa summā ar 2:1 pārspēja Serafimu Nazarovu un kļuva par Latvijas čempioni.

Zelta medaļu izcīnīja arī Linda Circene, kura svara kategorijā līdz 57 kg uzvarēja visas trīs savas konkurentes. Savukārt kategorijā līdz 63 kg, kurā startēja trīs dalībnieces, Evita Bērziņa guva vienu uzvaru, piedzīvoja vienu zaudējumu un ierindojās otrajā vietā.

Sacensībās vīriem Pierīgas BJSS pārstāvji tika pie divām bronzas medaļām. Raitis Taube (svara kategorija līdz 60 kg) zaudēja pirmajā cīņā, taču gandarījuma turnīrā par bronzas medaļu guva divas uzvaras un nopelnīja vietu uz goda pjedestāla. Līdzīgā veidā pie bronzas godalgas tika arī Juris Kozlovskis (kategorija virs 100 kg).

Trīs citi PBJSS pārstāvji – Vjačeslavs Filatovs (66 kg), Kristiāns Filipovs (73 kg) un Roberts Burģelis (81 kg) – piedzīvoja zaudējumus jau pirmajās cīņās un sacensības neturpināja.