22.10.2013 12:32

Carnikavas Piejūras tautas rudens skrējienā vairākās distancēs startējuši gandrīz divi simti sportistu, sākot ar piecus gadus veciem ķipariem un beidzot ar olimpisko spēļu dalībniekiem.

Galvenajā 14 kilometru distancē, kurā startēja 50 dalībnieki, absolūtajā vērtējumā uzvarēja Kristaps Vējš-Āboliņš, kurš trasē pavadīja 57 minūtes un 46 sekundes un bija vienīgais, kurš finišēja ātrāk par stundu. Nepilnas septiņas minūtes uzvarētājam zaudēja Deniss Gorba, bet trešais vēl pēc 12 sekundēm mērķi sasniedza Artūrs Veics. Labākais no carnikaviešiem bija Reinis Ronis, kurš ierindojās desmitajā vietā (1.06:33).

Dāmu konkurencē pirmā finišēja Carnikavas rudens skrējiena goda viešņa, Londonas olimpisko spēļu dalībniece Dace Lina. Viņa finišēja pēc stundas, sešām minūtēm un 19 sekundēm un kopējā vērtējumā ieņēma devīto vietu. Otro vietu ieņēma Ināra Lūse no Carnikavas (1.09:08), trešo – Guna Kudrjavceva (1.11:15).

6,5 km distancē pirmās trīs vietas ieguva Gints Skroderis (23:20), Valērijs Jegorovs (24:52) un Anatolijs Gorbunovs (24:59), bet ceturtais finišēja mājinieks Kārlis Lūsis (26:12). Savukārt dāmām labāko trijniekā iekļuva Jana Stafecka (28:34) un carnikavietes Kate un Liene Dūdeles (30:32 un 31:29).

3 km skrējienā, kas galvenokārt bija domāts jauniešiem un senioriem, labākos rezultātus sasniedza 14 gadus veco grupu dalībnieki Danila Orjols (9:11) un Staņislava Pozilenkova (11:34). 0,8 km skrējienā Carnikavas stadionā 8–10 gadus veciem bērniem ašākie bija Artūrs Liepa un Adriana Sanija Kreitenberga, bet 0,4 km distanci pašiem mazākajiem visātrāk veica Grieta Preciniece un Krišjānis Lejiņš.

Pēc skrējiena tika sveikti ne tikai labākie atsevišķās distancēs, bet arī laureāti dažādās vecuma grupās un labākie starp Carnikavas novada skrējējiem.