17.10.2013 14:21

Carnikavas basketbolisti gūst trešo uzvaru un izvirzās LBL3 vadībā

Carnikavas basketbola komanda guvusi nosacītu revanšu pār Iecavas klubu "Dartija" par zaudējumu iepriekšējās sezonas Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas sērijā par trešo vietu.

Gandrīz visa pirmā puslaika garumā vadībā bija Iecavas basketbolisti, kuri lielāko pārsvaru – plus septiņi – sasniedza 13. minūtē (24:17). Taču neilgi pirms lielā pārtraukuma carnikavieši pārņēma vadību un atpūtā devās ar triju punktu handikapu (38:35).

Otrā puslaika pirmajās trijās minūtēs viesiem izdevās "Dartija" komandu noturēt "sausā", un starpība tika palielināta līdz 13 punktiem (48:35), bet ceturtās ceturtdaļas sākuma tā sasniedza jau 20 punktus (63:43). Iespējas atspēlēties laukuma saimniekiem netika dotas, un Carnikavas klubs svinēja pārliecinošu uzvaru 79:54. Ar trim uzvarām trijās spēlēs Arņa Krištopāna trenētā komanda kļuvusi par LBL3 turnīra līderi.

Pēdējā mačā pie punktu guvuma tika desmit Carnikavas komandas spēlētāji, visvairāk iemeta Edgars Vecums (20 p.) un Rolands Dovgjallo (11 p.).

Jāpiezīmē, ka šopavasar LBL3 sērijā līdz divām uzvarām par bronzas medaļām "Dartija" basketbolisti uzvarēja carnikaviešus 2:1.

Piektdien LBL trešās divīzijas turnīra spēli viesos pret Rugāju novada komandu aizvadīs BK "Sigulda" basketbolisti, bet abām pārējām Pierīgas komandām nākamās spēles paredzētas nākamās nedēļas sākumā – pirmdien Carnikavā viesosies LBL3 čempioni "Dārznieks"/Cēsis spēlētāji, bet otrdien Saulkrastu komanda uzņems Iecavas "Dartiju".