14.10.2013 14:06

Inčukalna galda hokejistam sudrabs Latvijas kausa pirmajā posmā

Inčukalna galda hokejistam sudrabs Latvijas kausa pirmajā posmā Krišjānis Grantiņš

Ventspilī notikušajā turnīrā Edgars Saulītis pirmo reizi pēc divu gadu pārtraukuma iekļuvis Latvijas reitinga sacensību finālā.

Pirmajā Latvijas kausa izcīņas posmā piedalījās 56 galda hokeja lietpratēji. Pēc pirmā posma turnīra izspēles četrās apakšgrupās 24 labākie kvalificējās pirmās līgas turnīram, kurā cīnījās par divpadsmit vietām izslēgšanas turnīrā.

Pirmajā līgā izdevās iekļūt pieciem Inčukalna galda hokeja kluba pārstāvji. Filips Buhtujevs kopvērtējumā ierindojās 16. vietā, Ilze Zuce-Tenča 23. un Jānis Karlovskis 24.vietā un astotdaļfinālā neiekļuva. Savukārt Jānis Kalnevics piedzīvoja zaudējumu izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā un finišēja desmitajā pozīcijā.

Toties Edgars Saulītis, kurš otrā posma turnīru beidza trešajā pozīcijā, astotdaļfinālā bija brīvs, ceturtdaļfinālā ar 4:1 pieveica Gintu Lasmani, pusfinālā pārliecinoši ar 4:0 pārspēja Valtu Smagaru no Skrundas galda hokeja kluba un tikai finālā piekāpās pašreizējam pasaules čempionam Atim Sīlim 1:4 (2:3, 3:0, 2:3, 0:5, 1:5). Trešajā vietā ierindojās pasaules ranga līderis Edgars Caics, kurš otrajā pusfinālā bija piekāpies A. Sīlim.

Latvijas kausa izcīņā galda hokejā šosezon notiks četri posmi, turklāt kopvērtējumā tiks ņemti vērā visu četru kārtu rezultāti un izcīnītās vietas. Otrais posms paredzēts 9. novembrī Rīgā.