13.10.2013 15:08

Dažu minūšu krīze liedz Mārupes basketbolistiem gūt uzvaru pār ventspilniekiem

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas turnīrā BK "Mārupe" savā laukumā līdzīgā cīņā zaudē Ventspils Augstskolas komandai.

Mačā Mārupes sporta kompleksā ventspilnieki ātri likvidēja laukuma saimnieku pirmo izrāvienu (14:6), un līdz pat otrā puslaika vidum cīņa ritēja punkts punktā. Zīmīgs ir fakts, ka, pārmaiņus izvirzoties vadībā, nevienai komandai neizdevās sasniegt par trim punktiem lielāku starpību.

Izšķirošie notikumi risinājās trešās ceturtdaļas beigās un ceturtās sākumā, kad sešu minūšu laikā Ventspils basketbolisti prata izmantot īslaicīgu mājinieku neveiksmes brīdi uzbrukumos un no 59:60 panāca 74:63 savā labā. Pēdējās 100 sekundēs Toms Straudovskis ar diviem precīziem tālmetieniem pēc kārtas uz brīdi atjaunoja intrigu (80:84), tomēr spēli glābt mārupiešiem vairs neizdevās – 80:86.

Ventspilniekiem šis bija trešais panākums pēc kārtas, bet mārupiešiem otrā neveiksme līdzšinējās četrās spēlēs. BK "Mārupe" labā Mārtiņš Motivāns guva 19 punktus, Rihards Pāže un Toms Straudovskis pa 14, Mārtiņš Šteinbergs 10 punktus.

Nākamā spēle LBL2 turnīrā mārupiešiem paredzēta tikai 3. novembrī, kad viņi uzņems "RNS-D"/Līvani komandas basketbolistus.