11.10.2013 23:00

Florbola virslīgā Pierīgai divas uzvaras un sagrāve

Florbola virslīgā Pierīgai divas uzvaras un sagrāve Latvijas Florbola savienība

Pierīgas florbola klubi Latvijas virslīgas čempionātā kārtējās spēles piektdien aizvadījuši atbilstoši rangam.

Pievienojoties virslīgas līderu grupai, graujošu uzvaru savās mājās svinēja florbola klubs "Ķekava" – 15:1 pret sporta klubu "Pārgauja". Pieci vārti guvumi Ērikam Akulovam, trīs – Gintam Klēģeram, pa diviem – Kristapam Jēkabsonam un Alvim Hammeram.

Pa 12 punktiem piecās spēlēs nu ir četrām komandām, trīs punkti vairāk un pirmā pozīcija šobrīd ir Kocēnu "Rubenei".

Pēc dažu nedēļu pārtraukuma Latvijas čempionātā atgriezās Ulbrokas/florbola skolas "Masters" komanda, kas ar 7:5 pārspēja florbola klubu "Valmiera".

Pirmajā trešdaļā uz trim Ulbrokas florbolistu gūtajiem vārtiem laukuma saimnieki allaž atbildēja ar precīziem metieniem. Otrā perioda vidū viesi pirmo reizi iekrāja divu vārtu pārsvaru (5:3) un, kaut arī starpība divreiz tika samazināta līdz minimumam, uzvaru nosargāja.

Trīs vārtus Ulbroka/FS "Masters" labā guva spēlējošais treneris Ainārs Juškēvičs, divus – Edžus Ceriņš, pa vieniem – Pēteris Freimanis un Kaspars Šķēls.

Savukārt "Ķekavas Bulldogs" florbolistiem nācās piedzīvot kārtējo zaudējumu – jau sesto šosezon. Šoreiz 3:12 pret virslīgas debitantiem FK "Rīga" florbolistiem.

Svētdien vienā laikā plkst.13 Ulbrokas/FS "Masters" vīri savā laukumā tiksies ar Liepājas "Kuršiem", bet Ķekavas sporta klubā principiālā cīņā nūjas krustos abas novada dāmu komandas – FK "Ķekava" un "Ķekavas Bulldogs".