07.10.2013 13:23

Orientieristi bauda "Siguldas rudeni"

Orientieristi bauda "Siguldas rudeni" ba2.lv

Vairāk nekā trīs simti orientieristu piedalījušies gadskārtējās sacensībās "Siguldas rudens", kas šogad Inčukalna novadā, Katlapu ieža mežā pie Gaujas ciema notika jau 41. reizi.

Latvijas kausa izcīņas pēdējā posmā dalībniekiem bija piedāvātas dažādās distancēs no 1,7 km pašiem jaunākajiem dalībniekiem līdz 9,5 km elites grupā vīriem. Rezultāti tika vērtēti 18 vecuma grupās dāmām un kungiem. Dažās no tām startēja gandrīz 30 orientieristu, dažās bija tikai pa vienam dalībniekam.

Kā jau ierasts, laureātu vidū netrūka orientēšanās kluba "Kāpa" pārstāvju no Carnikavas un Saulkrastiem. Tā V45 vecuma grupā par uzvarētāju kļuva Sergejs Šadrins, S60 grupā labākā bija Ruta Kukka un V70 grupā – Pēteris Novikovs, bet otrās vietas ieņēma Kristers Aparjods (V16) un Ārija Šinke (S55).

Dāmu konkurencē atsevišķās vecuma un meistarības grupās pirmās vietas izcīnīja Dina Palsa (S10), Agnija Caune (S12), Elīna Skopāne (S14), Elīza Katlapa (S16), Ieva Šķestere (S18), Krista Strautniece (S20), Māra Bērziņa (S21E), Līga Celiņa (S21A), Lāsma Stankeviča-Druķe (S21B), Ieva Godiņa (S35), Jana Lepiksone (S40), Vika Šiltere (S45), Mudīte Zvaigzne (S50), Gunta Lebedoka (S55), Vaira Černiševa (S65), Anna Slaviņa (S70) un Erna Skujiņa (S75).

Vīriem par uzvarētājiem kļuva Austris Kalniņš (V10), Matīss Platacis (V12), Haralds Lūkins (V14), Kārlis Kaminskis (V16), Emīls Vainovskis (V18), Andris Jubelis (V21E), Daniils Ozoliņš (V21A), Kaspars Zvirgzdiņš (V21B), Ansis Actiņš (V35), Atis Kalējs (V40), Ēriks Ūdris (V50), Andris Kosmačevs (V55), Valerijs Pahomovs (V60), Ivars Zariņš (V65), Edvīns Berners (V75) un Jānis Ciglis ("Open").

Latvijas kausa izcīņas kopvērtējumā elites grupā uzvarēja Laura Vīķe (OK "Kāpa") un Kristaps Ozoliņš (OK "Arona").