06.10.2013 20:26

Elīza Tīruma izcīnījusi Lillehammeres kausu

Elīza Tīruma izcīnījusi Lillehammeres kausu Krišjānis Grantiņš

Svētdien Norvēģijā ar Latvijas kamaniņu braucēju piedalīšanos risinājās tradicionālā Lillehammeres kausa izcīņa.

Dāmu konkurencē uzvaru izcīnīja siguldiete Elīza Tīruma, otra ātrākā no latvietēm bija Ulla Zirne, kura ierindojās piektajā vietā, bet Saiva Dambīte ieņēma desmito vietu, informēja Latvijas Kamaniņu sporta federācijā.

Starp vīriem ātrākais no latviešiem bijis Mārtiņš Rubenis, kurš izcīnīja trešo vietu. Kristaps Mauriņš ierindojās 11. vietā, bet Inārs Kivlenieks un Artūrs Dārznieks – attiecīgi 14. un 18. vietā.

Divnieku konkurencē ātrākā no mūsu ekipāžām bija brāļi Juris un Andris Šici, kuri palika vienu vietu aiz goda pjedestāla, bet Pēteris Kalniņš un Oskars Gudramovičs ierindojās 9. vietā.

Norvēģijā, kur Latvijas kamaniņu sporta izlases dalībnieki aizvada savu pirmo ledus nometni olimpiskajā sezonā, viņi uzturēsies līdz 11. oktobrim. 25. oktobrī Siguldas trases starta estakādē paredzēta Prezidenta kausa izcīņa starta rāvienos.