06.10.2013 17:42

Pierīgas džudists uzvar starptautiskās džudo sacensībās Rīgā

Pierīgas džudists uzvar starptautiskās džudo sacensībās Rīgā arhīvs

"Riga International Cup" turnīrā Pierīgas bērnu un jaunatnes skolas audzēknis Raitis Taube izcīnījis pirmo vietu sacensībās svara kategorijā līdz 60 kilogramiem.

R. Taubem viņa kategorijā bija četri pretinieki, tostarp viens no Baltkrievijas, un laureāti tika noteikti, katram sportistam tiekoties ar katru. Raitis uzvarēja visās četrās cīņās un izcīnīja pirmo vietu.

Turnīrā, kas bija paredzēts džudistiem no 16 gadu vecuma, piedalījās vēl viens Pierīgas BJSS pārstāvis. Artjoms Ratņikovs svara kategorijā līdz 81 kg vispirms izcīnīja divas uzvaras, piedzīvoja zaudējumu pusfinālā, bet cīņā par trešo vietu piekāpās igaunim Praksam un finišēja piektajā vietā.

19. un 20. oktobrī Ādažos risināsies džudo sacensības "Zelta rudens" U-10, U-12, U-14 un U-16 vecuma grupās, kā arī Latvijas jaunatnes čempionāts džudo meitenēm U-14 un U1-6 vecuma grupās.