05.10.2013 22:32

Ķekavieši pret čempioniem: iemet duci, ielaiž duci

Ķekavieši pret čempioniem: iemet duci, ielaiž duci Latvijas Florbola savienība

Divu dienu laikā divas spēles pret abiem Ķekavas florbola klubiem Latvijas virslīgas čempionātā aizvadīja pašreizējie valsts čempioni Cēsu "Lekrings" florbolisti.

Piektdien ar cēsniekiem savā laukumā tikās florbola kluba "Ķekava" spēlētāji. Jau 11. minūtē mājinieki bija panākuši 4:0 savā labā, taču turpinājumā tik gludi negāja, un otrā perioda vidū ķekavieši jau nonāca zaudētājos 5:6.

Arī turpmāk veiksmes brīži bija te vienai, te otrai komandai. Gūstot piecus vārtus pēc kārtas, FK "Ķekava" atkal nonāca vadībā 10:6, taču nākamajās piecās minūtēs pamanījās ielaist četrus – un atkal neizšķirts 10:10.

Pusminūtes laikā sāncenši apmainījās vārtu guvumiem, un tobrīd līdz pamatlaika beigām bija atlikušas sešarpus minūtes. Šajā laikā veiksme uzsmaidīja Ķekavas florbolistiem – pusotru minūti līdz beigām uzvaras vārtus guva Edžus Bunka.

FK "Ķekava" labā trīs vārtus guva Aivis Hammers, kurš tika atzīts par labāko spēlētāju mājinieku rindās, pa diviem vārtiem guva E. Bunka un Ēriks Akulovs.

Dienu vēlāk pie "Lekrings" florbolistiem Cēsis viesojās "Ķekavas Bulldogs" komanda. Spēles pirmā daļa izvērtās līdzīga piektdienas mačam: mājinieki ātri panāca 4:1 pārsvaru, taču otrās trešdaļas vidū 11 sekunžu laikā ielaida divus vārtus, kas uz brīdi atjaunoja intrigu. Tomēr cēsnieki vēl līdz otrajam pārtraukumam trīs reizes ieraidīja bumbiņu "buldogu" cietoksnī, bet spēles pēdējās desmit minūtēs guva vēl piecus vārtus – beigās 12:4.

"Ķekavas Bulldogs" labā divus vārtus guva Klāvs Ozoliņš, pa vieniem – Matīss Jansons un Oskars Eglītis.

Svētdien plkst. 19 "buldogi" savā laukumā uzņems Kocēnu klubu "Rubene".