05.10.2013 18:03

"Audas" futbolisti piedzīvo astoto zaudējumu pēc kārtas

"Audas" futbolisti piedzīvo astoto zaudējumu pēc kārtas Krišjānis Grantiņš

Ķekavas komanda nespēj pārtraukt ieilgušo neveiksmju sēriju Latvijas pirmās līgas turnīrā.

Iespēja pārtraukt septiņu zaudējumu sēriju FK "Auda" futbolistiem bija sestdien Ķekavā pret Rēzeknes bērnu un jaunatnes sporta skolas komandu, kas turnīra tabulā atradās tikai divas pozīcijas augstāk. Šis ķekaviešiem bija otrais mačs triju dienu laikā.

Laukuma saimnieki jau ceturtajā minūtē nonāca zaudētājos, taču turpināja daudzsološi un puslaika vidū sešu minūšu laikā pēc Mārtiņa Miezīša un Davita Bahturidzes precīzajiem raidījumiem izvirzījās vadībā 2:1.

Minimālo pārsvaru "Audas" futbolisti nosargāja līdz pamatlaika pēdējām 15 minūtēm, kad rēzeknieši vispirms panāca izlīdzinājumu, bet priekšpēdējā minūtē arī guva uzvaras vārtus. Ķekaviešiem nācās piedzīvot nu jau kārtējo zaudējumu – 2:3.

Tā kā zaudējumus sestdienas mačos piedzīvoja arī FK "Auda" tuvākie sekotāji FK "Daugava Rīga"/Šitika futbola skola un "FC Jūrmala"-2, ķekavieši piecas kārtas līdz čempionāta beigām turnīra tabulā saglabāja 13. pozīciju.